Recenzijas

“Atomic Blonde” (2017)

04.08.2017 · · Komentāri: 0

Kinoteātros startē "Atomic Blonde" - komiksa "Coldest City" brīva interpretācija spiegu grāvējfilmas formātā, ar Šarlīzi Teronu galvenajā lomā. Spiegi, aukstais karš, "Eurythmics" - kas lācītim vēderā?

Ziņas

8 iemesli, kādēļ jāredz “Baisās pasakas”!

13.01.2016 · · Komentāri: 0

Kino gardēži un citi piederīgie jau spicē garšas kārpiņas un gatavojas izcilam audiovizuālam baudījumam, bet ko no filmas sagaidīs skatītājs parastais, kas tajā tik interesants, lai mestu visu pie malas un dotos uz kino? Mēģināsim rast atbildi, filmas galvenos ieguvumus pārstāstot visiem saprotamā valodā:

Ziņas

Ilgi gaidītās “Baisās pasakas” beidzot ir klāt!

11.12.2015 · · Komentāri: 0

Vēls vakars vai nakts, silta sega un nervus kutinošu pasaku grāmata, kuras saturs brīžiem nav līdz galam saprotams, bet ir tik ļoti vilinošs, jo garšo pēc kā aizliegta, neatļauta… Itāļu režisors Mateo Garone (“Gomorra”) aicina jūs tās izbaudīt vēlreiz, ērtā kinoteātra krēslā, savā jaunākajā projektā “Baisās pasakas”!

Ziņas

Spektrs: “Baisās pasakas” (“Il racconto dei racconti”)

30.11.2015 · · Komentāri: 0

Par pamatu ņemot 17. gadsimta Neapoles galma dzejnieka Džambatista Bazila darbus un bagātīgi tos spēcinot ar paša fantāziju un dāsni piešķirtajiem 12 milj. eiro - tradīcijas, fantāzija un groteska saplūst režisora Mateo Garones krāšņajā un ekstravagantajā pasaku filmā pieaugušajiem “Baisās pasakās”!

Recenzijas

“Страшные сказки” (Tale of Tales, 2015)

12.10.2015 · · Komentāri: 0

Давным-давно, сказки являлись обыденной народной забавой, а позже стали детскими рассказами на ночь. Исторический фэнтези итальянца Маттео Гарроне не каждый решит показывать даже взрослым, из-за висцеральных изображений, которые еще не раз заставят дернуться и прикрыть глаза ладонью.